כתבות פרופיל


"גלובס": בכל פעם שלקוח שלי זוכה אני מרגיש שהנשמה שלי מצויה שם

כליטיגטור הוא יצר תקדימים רבים במגוון תחומים ולא נבהל מלהתעמת עם שופטי העליון ולשכנע גם אותם. אצל אחד מהם, חנן מלצר, עשה בזמנו את ההתמחות והושפע עמוקות מאישיותו. דמויות המופת שלו הן שלמה המלך, בגין, הרב לאו והשופט ברק. אל תדברו איתו על פרישה כי "המקצוע הוא גם תחביב שממלא את כל עולמי". ורק דבר אחד חסר לו בחיים: "זמן". שיחה עם עו"ד אילן בומבך

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


פרקליט הצמרת אילן בומבך: "מכללה שלא יהיו בה 50% מעבר בבחינות הלשכה צריכה להיסגר"

עו"ד אילן בומבך, שמילא בעברו תפקידי מפתח בלשכה, התנתק ממנה בשנים האחרונות "בשל התככים" • אך המהלומה שספגה תדמית הלשכה בשל פרשת נוה גרמה לו לשוב לפעילות ציבורית: "אין לנו הלוקסוס להתעלם מכך שהלשכה נמצאת במשבר הגדול ביותר בתולדותיה".

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


פרקליט בכיר על פרשת אפי נוה: "אנשים טובים העלימו עין"

עו"ד אילן בומבך, מבכירי עורכי הדין בארץ, מומחה לאתיקה וליטיגציה בתחומי המשפט המינהלי־אזרחי וצווארון לבן, קורא להדחה מיידית של ראש לשכת עורכי הדין, ומבקר גם בחריפות רבה את שרת המשפטים איילת שקד ואת התנהלותה בתחום מינוי השופטים בישראל.

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


דוח שנתי: בכירים ובכירות במשק מסכמים את שנת 2017

עו"ד אילן בומבך, בעלי אילן בומבך ושות' משרד עו"ד: "המיזוג של בנק מזרחי טפחות ואגוד: הזדמנות עסקית נדירה".

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


עו"ד אילן בומבך נזכר בתיק משמעותי בקריירה

הוא פרקליט בכיר העוסק כבר שנים בליטיגציה על כל גווניה, מייצג רבים מבכירי המשק והמדינה ומרבה להופיע בבית המשפט העליון, אך כבר בתחילת דרכו הצליח להשיג תקדים מרשים בהרכב מורחב, שהיו לו השלכות רוחב עצומות. עו"ד אילן בומבך נזכר בתיק משמעותי בקריירה המשפטית שלו ומספר מה אפשר ללמוד ממנו לבאות.

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


"שהחברים הטובים של אפי נוה יציעו לו לפרוש מפעילותו"

בדיון שהתקיים בפורום Dun’s 100 של ראשי הפירמות המובילות לפי תחום התמחות עו”ד רחל בן ארי הביעה את הציפייה שהמעגל הקרוב ליו”ר לשכת עורכי הדין ייעץ לו לקחת פסק זמן. עו”ד אילן בומבך על פרשת שקד-זילבר: “שר לא צריך לעשות שיימינג לפקיד ציבור”

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


פודקאסט כלכליסט עם עו"ד אילן בומבך: המדריך המשפטי לראש העיר הנכנס

ממה ראשי ערים חדשים צריכים להיזהר כדי לא להיכנס לרשימה ארוכה של ראשי ערים הנחקרים במשטרה? שיחה עם עו"ד אילן בומבך, שותף ומייסד, משרד עורכי דין אילן בומבך ושות'

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


במה עוסק המשפט המנהלי?

בשנת 2000 הוקמו במחוזות השונים ברחבי הארץ בתי משפט לעניינים מנהליים אשר סמכויותיהם דומות לסמכויות בג"ץ. עורך הדין אילן בומבך, המתמחה בתחום המשפט המינהלי והאזרחי מסביר על המשפט המנהלי.

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


הצד האפל של עולם יחסי הציבור

עורך הדין אילן בומבך, העוסק בדיני לשון הרע ותביעות דיבה, טוען כי לעומת השדה הפוליטי, יצירת קמפיין השחרה בהקשר של אכיפת החוק הוא עניין נדיר. "גם במקרה הנוכחי של איילת שקד, הקמפיין לא פנה נגד גורמי המקצוע במשרד המשפטים, אלא לדמות הפוליטית שההשפעה שלה על החלטה להסגיר אדם זה או אחר היא כביכול נמוכה יותר. וכשזה נוגע לדמויות פוליטיות אין בכך חידוש", הוא מציין.

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


עו"ד בומבך לשרת המשפטים: 'לתקנה עלולה להיות השפעה הרסנית'

הרפורמה בתקנות סדר הדין האזרחי, שתיכנס לתוקף השנה, כוללת הסדר המשחרר את ביהמ"ש הפוסק בערעור מלנמק את פסיקתו. עו"ד אילן בומבך, מועמד לראשות לשכת עורכי הדין במכתב לשרת המשפטים, איילת שקד: "מדובר בעוול ממשי לציבור המתדיינים. מדובר בפגיעה קשה בזכות הגישה לערכאות, שהיא זכות חוקתית בשיטתנו המשפטית".

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן


שביעי בכתבת פרופיל על עו"ד אילן בומבך

10 דברים שלא ידעתם על עו"ד אילן בומבך

למעבר לכתבה באתר לחץ כאן

parallax background

יש לכם שאלות? צרו עמנו קשר!